Jelenlegi hely

Munkatársak

Lexus Kovács Monor

 

Kovács Péter
• Tulajdonos • Ügyvezető

Kovacs.Peter@lexuskovacs.hu

Kovács Mária
• Tulajdonos • Ügyvezető

Kovacs.Maria@lexuskovacs.hu

Kovács Ákos
• Toyota és Lexus márkaigazgató

Kovacs.Akos@lexuskovacs.hu

Váradi Sándor
• Szervizvezető

+36 30 568 6310
Varadi.Sandor@lexuskovacs.hu

Petrányi Miklós
• Kárfelvételi ügyintézés • Kárrendezés

+36 30 509 9239
Petranyi.Miklos@lexuskovacs.hu

Bánszki Zsolt
• Művezető • Toyota és Lexus Technikus

Banszki.Zsolt@lexuskovacs.hu

Duhaj Renáta
• Munkafelvételi asszisztens

Duhaj.Renata@lexuskovacs.hu

 

 

Lexus Szeged

 

ifj.Kovács Péter
• Lexus márkaigazgató

Ifj.Kovacs.Peter@lexusszeged.hu

Kovács Ákos
• Lexus márkaigazgató és műszaki igazgató

Kovacs.Akos@lexuskovacs.hu

Fekete Szabolcs
• Értékesítési vezető

+36 70 942 8066
Fekete.Szabolcs@lexusszeged.hu

Kropkó Dániel
• Értékesítési tanácsadó

+36 30 196 6048
Kropko.Daniel@lexusszeged.hu

Komlósi Imre
• Szerviz tanácsadó

+36 30 196 6042
Komlosi.Imre@lexusszeged.hu

Fődi Regina Anna
• recepció

+36 62 200 367
Fodi.Regina.Anna@lexusszeged.hu

Kurczenberger Gábor
• Garanciális ügyintézés

+36 30 515 8575
Kurczenberger.Gabor@lexusszeged.hu

Kecskés Dávid
• Karosszéria kárrendezés

+36 30 449 8955
Kecskes.David@lexusszeged.hu

Gárdonyi Kolos
• Marketing vezető

+36 30 196 6041
Gardonyi.Kolos@lexusszeged.hu